Konfigurator produktów

Funkcjonalność

Rozwiązanie, które pozwala na oferowanie produktu złożonego z innych produktów(komponentów) wraz z wyliczaniem jego ceny.

Tworzenie produktu konfigurowalnego

  • System pozwala na tworzenie produktu z nieokreśloną ilością parametrów. Możemy w dowolny sposób tworzyć produkty oraz przypisywać do niego komponenty, które mogą być w nim zastosowane.
  • Komponenty - produkty, które będą posiadać własną cenę, zdjęcie, specyfikacje oraz opis, dzięki czemu użytkownik ma pełną świadomość wybieranych rozwiązań z pełnym ich opisem.
  • Każdy z parametrów może mieć inne ustawienia w zależności od produktu np. produkty konfigurowalne mogą mieć ilości maksymalne danego komponentu, jego opis lub wymagalność.

Wsparcie techniczne

W ramach współpracy możemy zaoferować pełne wsparcie przygotowania systemu oraz uzupełnienia go Twoimi produktami. Korzystając z tej możliwości nie musisz przeprowadzać szkoleń wewnętrznych do zarządzania ofertą Twoich produktów na stronie lub sklepie internetowym.

Dedykowany konfigurator produktów

Jesteśmy w stanie dostosować nasze narzędzie w pełni do Twoich potrzeb. Wybrana konfiguracja może być używana jako podstawa do wysłania zapytania ofertowego, gdzie użytkownik będzie musiał podać swój adres e-mail oraz wpisać wiadomość, dzięki czemu dostajemy zapytania w łatwej i przyjaznej formie.

Wersja demo oraz przykłady zastosowania

Funkcja konfiguracji produktów może mieć zastosowana do wszelkiego rodzaju produktów lub usług, które posiadają elementy składowe.

Popularnym przykładem są konfiguratory samochodów, gdzie można modyfikować produkt (samochód) po wielu parametrach mających wpływ na jego cenę.

Z domyślnym wyglądem konfiguratora oraz jego opcjami można zapoznać się w wersji demonstracyjnej, dla przykładowych produktów:

Dedykowane demo

Możemy przygotować konfigurację jednego z Twoich produktów do wglądu w wersji demonstracyjnej naszego sklepu internetowego.

Skontakuj się

Zachęcamy do niezobowiązującego kontaktu w celu omówienia możliwości konfiguracji Twoich produktów lub usług. Zaproponuj swoim klientom możliwość konfiguracji, której nie posiada Twoja konkurencja oraz ułatw dostosowanie swoich produktów do ich potrzeb.

dane kontaktowe: Kontakt

Integracje

Poniżej przedstawiamy wybrane systemy, z którymi zintegrowane jest nasze oprogramowanie.